چگونه رای سختی کار بگیریم وقتی کارگاه تعطیل است؟

 سلام! من ۱۵ سال سابقه در کارگاهی دارم که مشاغل سخت بوده و الان تعطیل است که به خاطر این مشکل اداره کار به پرونده من رسیدگی نمی کند. لطفا راهنمایی نمایید؟ درود بر شما؟!

از نظر قانونی اداره کار در این زمینه کمکی نمی‌کنند چون باید برای این که رای مثبت به شما بدهند به محل کار شما مراجعه کرده و وضعیت را بررسی کنند. در این حالت که کارگاه تعطیل است این کار را نمی توانند انجام دهند و شما تنها راهی که دارید این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید آن هم به شرطی که همکارانی در همان شعبه داشته باشید که قبلا توانسته باشند رای سختی کار  بگیرند و بتوانید با استناد به آن آراء از دیوان عدالت اداری رای مثبت بگیرید وگرنه نمیتوان کاری کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر