شکایت بابت رای سختی کار به دیوان عدالت اداری

 سلام! بنده 23 سال کار کردم. حدود 17.5 سال آن سختی گرفتم و 5.5 سال‌ آن تایید نشده که تو این دوره سه تا عنوان شغلی داشتم اولی زده کارگر ساده تایید شده دومی زده کنترلر تایید نشده البته هر دو کارم یکی بوده میشه روی این قضیه به دیوان شکایت برد یا نه؟ مورد مشابه در یکی دیگه از کارخانه های کاشی با همین عنوان شغلی بازنشست شده میشه به اون استناد کرد؟

البته فقط عنوان شغلی ملاک نیست و محیط کار و میزان آلاینده های آن هم اهمیت زیادی دارد.  می توانید شکایت کنید ولی در بهترین حالت هم احتمال نتیجه گرفتن ۵۰۵۰ است. چون عنوان شغلی ملاک نیست. اگر همکاری دارید که با همان عنوان شغلی در محل کارتان رای مثبت گرفته باشد به کارتان می‌آید و دیوان معمولاً  به  رای کارگران دیگر کارخانه ها استناد نمی‌کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر