شکایت به اداره کار برای سختی کار

 با سلام! ممنون از پاسختون! اما سوال اینجاست که من در شرکت فولاد کار میکنم. اینجا کار به صورتی است که ما با جرثقیل سقفی 40 تن با مذاب روی و اینکه هر قسمت که بگویند مجبور هستیم کار کنیم. اینجا ما خط رنگی هم داریم تینر 20000 آلودگی محیطی و خیلی موارد دیگه! وقتی قرارداد  3 ماه به 3 ماه باشد و برای اینکه سختی کار به ما نخورد این لیست را برای بیمه رد کردند چطور اعتراض کنیم؟ اعتراض کنیم میگویند بفرمایید بیرون؟! حتی برای تست آلودگی خط رنگی آمدند آلودگی بالا بود. اگر شرکت با اداره کار زد و بند داشته باشه معلوم که سختی کار را رد میشود؟! این لیست را که می بینید 17 عنوان شغلی رد شده فقط برای اینکه به ما سختی کار نخورد. این فقط مشکل من نیست. مشکل کل بچه های شرکت است. فقط میخواستم بگویم از کی یا ی شکایت کنیم؟ وکیل بگیریم یا نه؟ بچه ها با هم شکایت کنیم به جای میرسیم یا نه؟ سوال زیاده! ممنون از پاسخگویی شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم وکیل بگیرید بهتر است. البته باید برای سختی کارتان رای بیاید. به نظر من به صورت گروهی به اداره کار درخواست بررسی سختی کار بدهید. اگر به نتیجه نرسیدید از طریق وزارت کار اقدام کنید تا شاید به نتیجه برسید. از طریق دیوان عدالت اداری به نتیجه نمی توان رسید و دیوان دوباره پرونده را به اداره کار شهرتان انجام می دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر