ادعای سابقه بیمه با تایید بازرس تامین اجتماعی

 با سلام حضور کارشناس محترم! آیا من می توانم با استفاده از گزارش بازرسی تامین اجتماعی که در حساب من در سامانه موجوده و در آن به ۶ ماه کار کردن من در شرکتی بدون واریز بیمه  اشاره شده نسبت به ادعای سابقه اقدام کنم؟ و اگر جواب مثبت است سریعترین راه رسیدن به نتیجه کدام است؟ با تشکر از پاسخگویی شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانید. سریع ترین راه این است که از طریق واحد فنی بیمه شدگان شعبه تامین اجتماعی درخواست پرداخت حق بیمه توسط کارفرما را داشته باشید تا شعبه نسبت به ارسال حق بیمه و جریمه آن به محل کار شما اقدام نمایند . البته معمولا وقتی بازرسی صورت می پذیرد و بازرسان این موضوع را می نویسند خود شعبه بیمه این کار را انجام می‌دهد ولی خودتان هم  پیگیری کنید که مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر