درخواست حذف افراد تبعی تحت پوشش از بیمه تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! من در سال ۱۳۹۷ از همسرم توافقی جدا شدم و دوباره ازدواج کردم. الان همسر اول من ازدواج نکرده و به من تماس گرفتند برای اینکه تحت تکفل بیمه پدرشان که خدمات درمانی هستند بشود. درخواست پرینت استعلام افراد تحت تکفل را از من میخواهند از چه طریقی می توانم کمکشان کنم؟ از طریق نرم افزار تامین اجتماعی من قسمت افراد تحت تکفل هنوز اسم ایشان به عنوان همسر موجود است و حذف نشده است. البته همان سال به شعبه بیمه رفتم و مشخصات همسر جدید را دادم و ایشان را از تکفل خود خارج کردم. در حال حاضر من در تهران کار میکنم ولی متاسفانه شرکت جدید در شعبه اصفهان بیمه من را واریز میکند؟

البته اگر به شعبه رفته باشید و شعبه  همسر شما را از کفالت شما خارج کرده باشد باید در  کارتابل تامین اجتماعی شما مشخصات همسر قبلی تان حذف شده باشد.  بنابراین  احتمالاً یک اشتباه رخ داده است. شما از طریق سامانه نمی توانید چنین اقدامی انجام دهید چون قابلیت حذف افراد تحت کفالت را ندارد. به نظر من اگر می خواهید کار شما انجام شود به قسمت سی آر ام سازمان در خیابان آزادی سازمان مرکزی تامین اجتماعی رفته و درخواستتان را حضوری مطرح کند. معمولا آنها از طریق شعبه تهران یا شعب شهرستان به سرعت کار شما را انجام میدهند. فقط مدارک مکتوب جدا شدن از همسرتان را ارائه دهید. این تنها راهی است که دارید و به نظر من به نتیجه میرسد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر