اعتراض به ابطال کد نمایندگی بیمه از طریق بیمه مرکزی

 سلام! میشه تماس تلفنی داشته باشم ؟ همسرم نمایندگی بیمه داره به جرم … به ۹۱ روز حبس تعزیری محکوم شده و شاکی پرونده با وجود اینکه رضایت محضری داده  حکم دادگاه را برای بیمه ارسال کرده است و بیمه ابطال کد نمایندگی اش را اعلام کرده است. آیا با توجه به این که در استعلام فاقد سابقه کیفری هستند و اینکه محکومیت زیر ۲سال سابقه موثر ندارد آیا بیمه می تواند کد ایشان را ابطال کند؟ اگر تضمین کنید کد ابطال نشه حاضرم هزینه اش را پرداخت کنم؟

قانونا نمی توانند  نمایندگی ایشان را ابطال نمایند. اگر توضیحات بیشتری دهید شاید با توجه به امکانات و روابط موجود بتوانیم کاری برای ایشان در بیمه مرکزی انجام دهیم. البته خودتان هم می توانید از طریق بیمه مرکزی شکایت کنید ولی ما هم در آنجا آشنایانی داریم البته هزینه اش را می گیریم و کار شما را انجام میدهیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر