محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی با پرداخت دو حق بیمه

 با عرض سلام! من فقط مطالب مربوط به بیمه بازنشستگی توسط شما را مفید دیدم و یک مشاوره لازم داشتم. فرموده بودید بعضی از مواقع پرداخت حق بیمه در دو کارگاه به ضرر شخص می‌شود؟! من ۲۶ سال بیمه رانندگان و همزمان ۱۱ سال هم در یک شرکت عسلویه راننده هستم و با تقاضای سختی کار عسلویه امسال بازنشسته می شوم. سایت بیمه میانگین مستمری من را ۸،۵۰۰ زده اما تیک دو شغله را که زدم میانگین شد ۵،۵۰۰. سوال، ۵،۵۰۰ برای شغله دوم یا برای هر دو شغل است؟ آیا اگر الان برای بیمه رانندگان پول واریز نکنم آیا با یک شغل بازنشسته می شوم، الان ۲۰ روز عسلویه و ده روز کمکی رانندگان کار می‌کنم. شغل اصلی را کدام‌ حساب می‌کنند؟ ممنون هستم. اینم عاقبت ۴۰ سال رانندگی در بیابان و از دست دادن دو زانو است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگیریم که پنج میلیون و پانصد هزار تومان برای هر دو شغل است. اگر الان تا دو سال دیگر برای بیمه رانندگان پول واریز نکنید با یک شغل بازنشسته می شوید ولی اگر همین امسال بخواهید بازنشسته شوید با دو شغل بازنشسته می شوید. شغل اصلی تان کار در عسلویه است ولی توجه داشته باشید بیمه رانندگان چون یک بیمه خویش فرما  است اگر با حق بیمه پرداختی در عسلویه در یک زمان باشد توسط بیمه حذف خواهد شد و شما نمیتوانید بیمه رانندگان بریزید و از جایی دیگر بیمه باشید و در هنگام محاسبه احتمالا شعبه بیمه حق بیمه دوران مشترک را از بیمه رانندگان حذف خواهد کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر