دیه شکستگی استخوان های پا

 سلام وقت بخیر! من ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در حین کار در شرکت قالب توالت فرنگی افتاد رو پایم و طبق عکس گرفته شده ۳ استخوان روی پایم شکسته و پاشنه پایم هم شکسته بود و توی عمل چند تایی پین گذاشتم داخل پایم. این دیه پای من چقدر میشود؟ و چطوری باید  اقدام کنم؟ اگر راهنماییم کنید ممنون میشوم؟

بابت هر استخوان دو درصد دیه تعلق میگیرد و بابت پاشنه پا ۸ درصد  تعلق می گیرد که در مجموع ۱۴ درصد دیه محاسبه می شود که اگر به نرخ دیه سال ۱۴۰۲ محاسبه کنیم ۱۲۶ میلیون تومان دیه محاسبه میشود.اگر شرکت، بیمه مسئولیت دارد سعی کنید از بیمه مسئولیت شرکت استفاده کنید و دیه بگیرید. هر چند در این روش دیه مبلغ بسیار کمتر می‌شود. راه دیگر این است که از کارفرمای تان یعنی رئیس شرکت شکایت کنید تا دیه توسط ایشان پرداخت شود. در این صورت به پزشکی قانونی ارجاع داده می‌شود و قاضی در این زمینه بر اساس نظریه پزشکی قانونی و نظریه کارشناس دادگستری که میزان تقصیر کارفرما را مشخص میکند رای صادر می نماید. اگر می خواهید در این شرکت همچنان کار کنید سعی کنید از بیمه مسئولیت استفاده کنید و شکایتی در این زمینه نداشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر