درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان ساق پا

 من یک عمل ششم مهر ماه چهارصد و یک انجام دادم و توده سرطانی را برداشتند و داخل استخوان ساق پا را با سیمان ارتوپدی پر کردند و دوباره متاسفانه ششم بهمن ماه دوباره از همان ناحیه به علت رشد مجدد تومور و همچنین بافت فیبروزی جراحی کردم و الان هم یکی از عصب های حرکتی کلا از کار افتاده است. این مختصری از شرح حال من است . ببخشید از کجا باید اقدام کنم؟ میشه راهنمایی کنید ، ممنونم از لطف و محبت شما؟ 

از طریق سایت تامین اجتماعی باید اقدام کنید. ابتدا باید از پزشکان معالج تان گواهی بگیرید و در سایت آپلود کنید و فرمی که توسط سایت ایجاد می شود و به پزشکان داده و دوباره امضاء کرده و آپلود کنید تا پرونده تان به جلسه کمیسیون پزشکی ارسال شود به نظر من بهتر است وکیل بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر