مدارک مورد نیاز برای درخواست ازکارافتادگی

 سلام! ممنونم! برای درگیری اندام هایی که تحت تاثیر شوگرن قرار میگیره از کدام اندام ها آزمایش و تست بگیرم؟  

اندام‌های درگیر من: غدد بزاقی، چشم، مفاصل ماهیچه ها، گوارش، درد دست، تاری دید، عدم تمرکز، قاروقور شکم، کمی درد در کلیه ها، کم حوصله شدن، درد در مچ دست، خارش پوست صورت، درد در معده، برفک  هانی مثل ماست بر روی زبان، بد مزه بودن دهان، حس چشایی غیر طبیعی، سوزش در ماهیچه ها و مفاصل، سونوگرافی غدد لنفاوی انجام دادم لنف نود ری اکتیو فعال است. لطفاً شماره تلفن را برام بزارید پرونده ام را جهت وکالت به حضرتعالی بسپارم. مرسی از محبت شما؟

باید از متخصصان داخلی، چشم، نفرولوژی،  گوش و حلق و بینی و روماتولوژی گواهی مبنی بر ازکارافتادگی بگیرید. بعد از اینکه به کمیسیون پزشکی مراجعه کردید آنها خودشان شما را برای انجام آزمایش به مراکز معتمد ارجاع می دهند. شماره موبایل و مشخصات تان را بدهید تا با شما تماس بگیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر