به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی بابت بیماری های چشم

 سلام.  با تبریک عید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ! برای چشم معافیت پزشکی بابت شماره چشم  بوده ولی بابت از کار افتادگی ، عمل چشم پارسال پارگی شبکیه چشم و عمل شبکیه بود. که دکتر بعد عمل غیر قابل برگشت نامه داد و در ضمن چشم راست من شماره چشم نزدیک 5 می باشد و بابت کمر هم چندین سال درگیرم که به تشخیص پزشکی دیسکویتی کمری و را سکولاریستی اندام تحتانی چپ اگر لغوی اشتباه تایپ نکرده باشم دادند؟

به نظرم مشکل ازکارافتادگی تان حل می شود ولی حتما مشاور بگیرید. چون با کمی بی دقتی در ارسال مدارک احتمال دارد بیماری تان را مربوط به قبل از دوران بیمه پردازی ثبت کنند و مستمری بابت ازکارافتادگی به شما تعلق نگیرد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401