درخواست دیه از بیمه دانا بعد از 2 سال

 سلام خسته نباشید! من سال ۱۴۰۰ تو فروشگاه کار میکردم. تو روز افتتاحیه که بار سنگین واسمون اومده بود و وسایل سنگین زیادی برداشته بودم دچار پارگی ناف شدم و بعد از مراجعه به متخصص فوری عملم کردن و دو روز بعدش از طرف شرکت به شرح حادثه برام نوشتند. الان میخوام پیگیرش بشم به نظرتون چیزی دستم میگیرد؟ و اینکه اصلا دیه ای برای من وجود داره یا نه؟ باید از چه طریقی شکایت کنم؟ از طرف شرکت یک نامه دارم برای بیمه دانا که این اتفاقی که واسم افتاده رو تایید کرده و شرح حادثه دارم و دوتا شاهد؟

باید مدارک حادثه و گزارش تاییدیه شرکت را داشته باشید و در صورتی که شرکت در آن زمان بیمه مسئولیت داشته باشد و الان هم همان بیمه را داشته باشد به بیمه دانا مراجعه کنید. باید برای تاخیر تان دلیل مشخصی داشته باشید وگرنه دیه پرداخت نخواهد شد. ضمنا باید مدارک حادثه به گونه ای دقیق باشد که پزشک بیمه بتواند دیه تان را مشخص کند چون پزشکی قانونی به علت گذشت زمان در این زمینه نظر نخواهد داد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر