درخواست ثبت نام بیمه انفرادی

 سلام وقتتون بخیر؟من میخواستم بیمه تکمیلی انجام بدم ولی هنوز بازنشسته نشدم. میخواستم ببینم میتونم تا قبل از اینکه بازنشسته بشم تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرم. حقیقت بیمارم و تا شیش ماه دیگه هم بازنشسته میشم ولی چون که بیمارم قدرت پرداخت هزینه عمل و مخارج رو ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید؟

اگر در شرکتی کار می کنید که بتواند شما را در لیست بیمه تکمیلی قرار دهد برایتان بهتر است چونکه بیمه تکمیلی گروهی هر چه گروه بزرگ تر باشد حق بیمه کمتری پرداخت می کنید و مزایای بیشتری می گیرد. در غیر اینصورت باید بیمه انفرادی کنید که حق بیمه بیشتر و مزایای کمتری دارد. ضمنا در بیمه انفرادی شما چک می شوید و اگر بیماری خاصی داشته باشید ممکن است از شمول بیمه حذف شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر