آیا سنوات کسانی که با 25 سال سابقه بازنشسته می شوند کسر می شود؟

 سلام! … هستم از شمال کرمان بخش سوختگی که همه‌اش 25 سال و چهارماه در بخش سوختگی شروع به کار کردم. تا حالا و ده ماه مرخصی استحقاقی طلب دارم. به کارگزینی بیمارستان مراجعه کردم گفتند جنین بخشنامه ای هنوز به  دست ما نرسیده پیش مدیر رفتم گفت چنین چیزی نیست و موافقت نمی کنند. چکار کنم منم به جایی دسترسی ندارم و اینجا مترون و مدیر و رییس بیمارستان شفا هماهنگ شدند که جواب سر بالا بدهند. علنا قانونی که به تصویب مجلس و شورای نگهبان رسیده زیر پا میگذارند. حتی از دیوان عدالت اداری هم خطی نمی خواند راهنمایی کنید هزینه پس از موافقت کامل به شما پرداخت خواهم کرد ممنونم و تشکر مخصوص

شایعه‌ای است که در آن ذکر شده که اگر با 25 سال بازنشستگی پیش از موعد شویم باید پنج سال حق بیمه پرداخت نماییم صحت دارد؟ یا شرطی برای بازنشستگی پیش از موعد پرستاران که از مشاغل سخت هستند وجود دارد به خصوص پرستاران بخش سوختگی عذرخواهی میکنم دیگه چه  مزایایی برای پرسنل سوختگی با 25 سال کار وجود دارد؟ لطفاً قانون مصوب مجلس که پرستاری جزو مشاغل سخت می‌باشد و با 25 سال کار با سی روز حقوق می‌توانند بازنشسته شوند و حکم دیوان عدالت اداری در این مورد چیه میشه عینا قوامین مصوبه را برام تو ایتا ارسال نمایید تشکر مخصوص دارم  و از زحمات جنابعالی کمال سپاس دارم ؟

اینکه اگر با ۲۵ سال سابقه بازنشسته شوید پنج سال حق بیمه را باید پرداخت کنیم صحت ندارد. قبلا بابت مبلغ حق بیمه حقوق از سنوات بازنشستگان پرستاری کسر می شد که با رای دیوان عدالت اداری این موضوع حذف گردید. در مورد بازنشستگی پرستاران با ۲۵ سال سابقه هیچ مشکلی وجود ندارد و عملاً در تمام بیمارستان های دولتی اجرا می شود. موضوع به این واضحی را نمیدانم چطور باید برای شما قانون بیاورم. جستجوی ساده در گوگل به راحتی نتایج را به شما نشان می دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر