شکایت به دیوان عدالت اداری برای برقراری بیمه بیکاری

 سلام!  بنده۷ماه است که درگیر مسئله بیمه بیکاری هستم. به دلیل اینکه جواز کسب بودم و با جوازم کار نمی کردم بیمه بیکارم قطع شده چه کارمیتوان کرد؟ بنده از اتحادیه نامه مبنی بر اینکه از تاریخ فلان مغازه جمع آوری شده و فعالیت ندارد را برای بیمه بردم که بیمه گفت خودمان باید استعلام کنیم که خودشان هم استعلام کردند همان جواب را برایشان فرستاد. ضمن اینکه پایین جواز کسب نوشته شده که این جواز کسب برای این محل صادر شده و برای محل دیگر اعتبار ندارد که این محل کسب جمع آوری شده و جای دیگر هم شاغل نیستم یعنی جواز را برای محل دیگری هم انتقال ندادم. جواز را اگر در این زمان باطل کنم فایده ای دارد یا نه؟ ضمنا تمام مدارکی را که به بیمه دادم از مدارک عگس گرفتم موجود است در صورتی که توضیح بیشتری بخواهید شماره تلفن بدید تماس بگیرم متشکرم؟

جواز را اگر الان هم هم باطل کنید متاسفانه با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارم معمولاً شعبه تامین اجتماعی بیمه بیکاری تان را برقرار نمی کند. بستگی دارد چند ماه است بیمه بیکاری تان مانده باشد اگر ارزش داشته باشد بهتر از طریق شکایت به دیوان عدالت اداری پیگیری نمایید. تامین اجتماعی دیگر درست نمی کند. تجربه به من را می گوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر