به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا نیاز به تمدید رای سخت و زیان آور می باشد؟

 با سلام! عرضی داشتم! من تقاضای مستمری بگیری کردم؟ بیمه به من زنگ زده که شما از برج 1402/07بازنشته هستید. درصورتیکه سختی کارخودرا که باطل شده دوباره تمدید کنید. وزارت بهداشت بازرسی تمدید شده است. باید ورازرت کارهم آن را تمدید کند. لطفا راهنمایی کنید که من باید چه کاری انجام دهم؟ یا اگر کاری از دست شما ساخته است برای من انجام دهید؟ و چقدر طول میکشد که من این کار را انجام دهم؟ 

برای اینکه وزارت کار سختی کار شما را تمدید کند باید دوباره به وزارت کار درخواست دهید و از طریق سامانه این کار را انجام دهید ولی واقعیت این است که این قانونی من‌ درآوردی است که تامین اجتماعی بنیاد نهاده است و نیازی به تمدید نظریه سختی و زیان آور وجود ندارد.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401