آیا نیاز به تمدید رای سخت و زیان آور می باشد؟

 با سلام! عرضی داشتم! من تقاضای مستمری بگیری کردم؟ بیمه به من زنگ زده که شما از برج 1402/07بازنشته هستید. درصورتیکه سختی کارخودرا که باطل شده دوباره تمدید کنید. وزارت بهداشت بازرسی تمدید شده است. باید ورازرت کارهم آن را تمدید کند. لطفا راهنمایی کنید که من باید چه کاری انجام دهم؟ یا اگر کاری از دست شما ساخته است برای من انجام دهید؟ و چقدر طول میکشد که من این کار را انجام دهم؟ 

برای اینکه وزارت کار سختی کار شما را تمدید کند باید دوباره به وزارت کار درخواست دهید و از طریق سامانه این کار را انجام دهید ولی واقعیت این است که این قانونی من‌ درآوردی است که تامین اجتماعی بنیاد نهاده است و نیازی به تمدید نظریه سختی و زیان آور وجود ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر