وکیل خوب برای پیگیری سختی کار در تامین اجتماعی و اداره کار

 سلام! در رابطه با پیگیری بازنشستگی و مشاغل سخت خواستم زحمت پرونده ما را بکشید. من 25سال سابقه ی کار دارم.  حدود 14 سال راننده ی جاده هستم. بیمه ام توسط شرکت پخش به صورت ماهیانه به عنوان راننده پرداخت میشود. 41 سال هم سن دارم. 2 سال خدمت هم جز سابقه اومده است. 9 سال هم کارگر تولید لبنیات سنتی بودم. که دایم سرپا بودیم بدون تعطیلی و با سرو صدای زیاد دستگاه های دینام همزن و حرارت بسیار بالا!

سختی کار این 14 سال و 9 سال را گرفته اید یا نه؟ قبل از سربازی تان هم حق بیمه پرداخت می کرده اید یا نه ؟ آیا حق بیمه با 4 درصد مشاغل سخت برایتان پرداخت شده است. آیا این 14 سال و نه سال کاملا پشت سر هم بوده است؟ بیشتر توضیح دهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر