بیمه تامین اجتماعی کمیته امداد

 1- مددجویان تحت پوشش بخش اشتغال و خودکفایی کمیته امداد که کمتر از 50 سال سن داشته باشند می توانند از خدمات بیمه حرف و مشاغل آزاد استفاده کنند .

2- بعد از انجام معاینات اولیه این افراد و انعقاد قرارداد فیش پرداخت حق بیمه به شخص متقاضی یا نماینده کمیته امداد تحویل می گردد . توجه داشته باشید که این بیمه متفاوت با بیمه زنان سرپرست خانواده کمیته امداد است . مبالغ حق بیمه توسط کمیته امدام پرداخت می گردد.

3- این بیمه تمامی پوشش های مربوط به ازکارافتادگی ، فوت قبل و بعد از بازنشستگی و بازنشستگی را دارد . البته دوره زمانی مشخصی دارد و به محض اینکه مددجو توانست کسب و کار خود را به سودمندی برساند دیگر از پوشش حق بیمه مجانی خارج شده و باید خودش خود را چه اجباری و چه خویش فرما بیمه نماید تا جا برای مددجویان و متقاضیان جدید باز گردد.

4- کمیته امداد در مجموع برای 350 هزار خانواده حق بیمه پرداخت می کند . این خانواده ها معمولا بعد از 10 سال بیمه پردازی مستمری بگیر می شوند (کمیته امداد پرداخت حق بیمه را اینگونه برنامه ریزی می کند) و جایشان را به خانواده های جدید خواهند داد .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر