روش های جدید پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 1- پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی معمولا دیگر به سختی گذشته نیست . اصولا تمامی نهادها و شرکت ها انواع و اقسام ابزارهای ممکن را برای دریافت پول از شما طراحی می کنند تا به سادگی بتوانید پول پرداخت کنید . معمولا موقع پول دادن است که کار به سختی پیش می رود . تامین اجتماعی نیز از این قضیه مستثنی نیست و ما در این مقاله سعی می کنیم نکات ضروری در این زمینه را بررسی کنیم . پرداخت به موقع حق بیمه بسیار ضروری است . اگر بیمه تان بیمه اجباری باشد و کارفرمایی هستید که حق بیمه کارگرانتان را می ریزید معمولا با دیر پرداخت کردن جریمه می شوید (ماهیانه 2 درصد کل حق بیمه) و کارگرانتان تا پرداخت حق بیمه از یکسری مزایا محروم می گردند و اگر خودتان حق بیمه تان را می ریزید و بیمه خویش فرما هستید اگر دیر حق بیمه را بپردازید و از وقتش بگذرد بیمه تان باطل می شود و دوباره باید از ابتدا قرارداد ببندید و احتمالا از ابتدا آزمایشات لازم را انجام دهید و بسیاری  مشکلات دیگر !

2- یکی از نکات مهمی که در این زمینه باید گفت این است که بهترین زمان ارسال اینترنتی لیست بیمه و یا دریافت برگه پرداخت حق بیمه خویش فرما و موارد مشابه ، از اول تا 25 ماه می باشد . بهتر است فورا حق بیمه را پرداخت کنید تا بتوانید از خدمات مرتبط که مهمترین شان استفاده از دفترچه بیمه خدمات درمانی است استفاده کنید . تا وقتی که مبلغ مورد نظر را پرداختن نکنید دفترچه درمانی تان تمدید نمی شود و عملا سهم حق درمان تان را دور ریخته اید. ساده ترین راه برای پرداخت حق بیمه استفاده از خودپردازهای موجود است . با استفاده از خودپردازهای بانک های رفاه ، ملی ، صادرات ، کشاورزی ، سپه ، ملت و تجارت می توانید حق بیمه تان را پرداخت کنید . بهتر است پرینت خودپرداز را داشته باشید و بعد از چند روز که به صورت اینترنتی تائیدیه پرداخت را دیدید آن را دور بیندازید.رنگ این برگه ها معمولا سریع از بین می روند و اگر می خواهید به هر دلیلی آنها را داشته باشید حتما از آن کپی تهیه کنید .

3- به صورت اینترنتی نیز می توانید فیش های مربوط به سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کنید . معمولا در این زمینه از سایت های بانک ملت و بانک رفاه استفاده می گردد. اگر بخواهید از اینترنت بانک ملت استفاده کنید به آدرس www.bankmellat.ir مراجعه کرده و از منوی بانکداری الکترونیک ، گزینه سامانه واریز وجوه به حساب سازمان ها را انتخاب نمائید . در صفحه ای که نمایش داده می شود سازمان تامین اجتماعی را انتخاب کنید . بقیه فرآیند عبارت است از وارد کردن اطلاعات لازم که قطعا به سادگی انجام خواهید داد . نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که مبلغ پرداختی را رند نکنید . البته این یکی از مشکلات سیستم است که همواره مقداری که می دهد چند ریال هم در آخر دارد . در جامعه ایکه تومان هم محلی از اعراب ندارد ، وارد کردن مثلا 4 ریال چه معنایی می تواند داشته باشد ؟! بعضی افراد به جای این مقدار عدد صفر را وارد می کنند که همین کار متاسفانه باعث ایجاد مغایرت و مشکل ساز می شود . پس خواهشمند است این کار را انجام ندهید . اما اگر بخواهید از اینترنت بانک رفاه حق بیمه تان را بپردازید با حالتی ساده تر مواجه خواهید شد . در صفحه اصلی وب سایت بانک رفاه گزینه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی موجود است و بقیه موارد را هم که قطعا می توانید به سادگی وارد کنید.

4- از طریق تلفنبانک رفاه نیز می توانید حق بیمه تان را پرداخت نمائید . کافی است با شماره 84043000-021 تماس بگیرید . بقیه مراحل بسیار ساده است و فقط به یک کارت پر از پول برای پرداخت نیاز دارید !

5- از طریق همراه بانک نصب شده بر روی تلفن بانکتان نیز می توانید حق بیمه تان را پرداخت نمائید . کافی است #713*724* را بر روی گوشی تلفن همراه وارد کنید و در منوی ظاهر شده اطلاعات خواسته شده را وارد کنید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر