افزایش حقوق در دو سال آخر بیمه پردازی

 باسلام جناب استاد نصر ! من می خواستم حق بیمه خود را با همکاری صاحب کارم اضافه کنم . رفتم اداره تامین اجتماعی ! در قسمت بازرسی گفتند باید صاحبکار شما درخواست بدهد و بازرسی نیز بررسی کند . بعد رییس اداره گفت که سابق می شده است که اضافه کنید ولی امسال این رویه نیست و شما فقط می توانید حق بیمه تان را بر اساس خداقل دستمزد بریزید چون سابقه شما از ۱۰سال بیشتر است ! آیا این حرف درست می باشد؟ و من حتی نمی توانم ۱۰تا ۱۵درصد بیشتر ازحداقل دستمزد حق بیمه داشته باشم ؟ البته سابقه من ۲۲سال می باشد بشرطی که مشاغل سخت من تایید نگردد . نظر شما چیست ؟با تشکر !

سوال دوم اینکه اگر نتوانم حق بیمه بیشتر بریزم برای بازنشستگی چه راهکارها و آیتم هایی می توانم اجرا کنم با همکاری صاحبکارم که بشود بازنشستگی من بیشتر شود البته اگر نتوانم عنوان شغلم را تغییر دهم با همین شغل مربی هستم در شرکت تعاوتی . بیمه من اجباری است نه آزاد . برای مثال ۱۱۰تومان حق بن برای من اضافه کرده اند.دیگر چه آیتم هایی ؟ مرسی !

1.     از آن موقع که حقوق غیر متعارف و محاسبه 5 سال آخر حذف گردید روش تامین اجتماعی این شده است و برای جلوگیری از سوء استفاده در 2 سال آخر است . البته حق بعضی افراد هم در این زمینه نادیده گرفته می شود . رویه ای است که هم می تواند درست باشد و هم نه ! بستگی به بیمه شده و سوابق وی دارد .

2.     اضافه کاری ، حق شیفت ، شب کاری ، پاداش و ... را نیز می توانید مد نظر قرار دهید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر