حقوق غیرمتعارف در تامین اجتماعی یعنی چی ؟

 با سلام خدمت جناب نصر عزیز ! سوال بنده این است که اگر اداره کار مشاغل سخت بنده را تایید کند چون تامین اجتماعی زیر مجموعه اداره کار می باشدمی تواند مشاغل سخت من را قبول نکند ؟ و اگر هم قبول نکرد من دیوان عدالت اداری را چگونه پیدا کنم ؟ منظورم باز باید به اداره کار بروم برای درخواست بازبینی دیوان عدالت اداری در شهر خودمان یا در اداره کار استان مربوطه که کار می کردم ؟ لطفا راهنمای کنید.با تشکر !

سوال دوم اینکه اگر خود اداره کار درخواست مشاغل سخت بنده را تایید نکرد باز روال شکایت به دیوان عدالت اداری بکنم یا جای دیگری می باشد ؟ ممنون از زحمات شما

با سلام مجدد.سوال سوم اینکه شما در سایتتون زدید که مستمری دیگر براساس ۲سال آخر محاسبه می شود نه ۵سال آخر حتی اگر غیرمتعارف باشد . گویا ۲۵تیر۹۶ بود خبررسانی کردید.اما در جای دیگر فرمودید که حقوق غیر متعارف ۵سال آخر حساب می کنند.آیا قانون تغییر کرده ؟؟لطفا توضیح  دهید با تشکرات فراوان از استاد نصر عزیز


·         تامین اجتماعی در اینگونه موارد معمولا قبول نمی کند و البته تامین اجتماعی هموراه استقلال خود از اداره کار را حفظ کرده است . ایراد تامین اجتماعی به این است که در لیست بیمه عنوان شغلی به درستی ذکر نشده است و احتمالا درصد حق بیمه بیشتر هم در آن زمان پرداخت نشده است . باید به نمایندگی دیوان عدالت اداری در شهرتان مراجعه کنید .

·         اگر اداره کار این موضوع را تائید نکرد به دیوان شکایت نکنید بهتر است . چون معمولا همان رای اداره کار را تائید می کنند . اگر هیات تفکیک و تشخیص مشاغل سخت و زیان آور اداره کار این موضوع را تائید نکرد یک بار می توانید در همان اداره کار به رای مربوطه اعتراض کنید .


·         محاسبه براساس 5 سال آخر دیگر حذف شده است اما اگر حقوق غیرمتعارف تشخیص داده شود معمولا به روش های مختلف لیست بیمه باطل می گردد و تامین اجتماعی معمولا زیر بار غیر متعارف بودن حقوق نمی رود . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر