حق بیمه غیرمحاسباتی به چه معناست؟

 حامد : من حسابدار شرکتی هستم درسالهای قبل ! من حق بیمه اضافه کاری درلیست بیمه محاسبه وپرداخت نشده و متاسفانه بصورت جداگانه به پرسنل پرداخت می شود . اخیراحسابرسی بیمه تقاضای بررسی دفاتر قانونی 95را نموده که قبل بدلیل عدم ارائه دفاترغیرمحاسباتی رای داده که مجددا درخواست بررسی وصدور رای نموده ایم . لطفا دو تا سوال من راجواب دهید : 1-منظور از غیرمحاسباتی چیست و چه تبعاتی برای شرکت دارد ؟ 2- چطوری مدارک ودفاتری راکه قبلا نوشته شده ارائه دهم که دررابطه بااضافه کاری پرسنل برای من وشرکت مشکلی ایجاد نشود.توضیح اینکه اضافه کاری بطورکامل پرداخت می شودولی بخاطر حق بیمه درلیست ماهانه درج نمیشود.باتشکر ؟  

1.     وقتی تعین حق بیمه غیر محاسباتی اعلام می شود تامین اجتماعی ، نسبت مزد به کل کار را تعیین و حق بیمه را بدون بررسی دفاتر قانونی و دیگر مدارک راسا تعیین می کند .

2.     اگر غیر محاسباتی اعلام شده باشد که تامین اجتماعی دیگر کاری به این موارد ندارد . اگر اینگونه نباشد معمولا براساس میزان مالیات ، دفاتر قانونی ، سیستم حضور و غیاب ، سیستم حقوق و دستمزد و بسیاری مدارک دیگر حق بیمه تعین می شود . من نمی توانم در این زمینه پشنهادی دهم . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر