افزایش حقوق در طرح تحول سلامت

 مریم شریف : با سلام  ! از نیروهای شرکتی طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت هستم . تا دی ماه پارسال حقوقی که می گرفتیم شامل حقوق مبنا ، پایه سنواتی ، سختی کار ، حق جذب و سایر بود که من با سمت مدیر اجرایی ۲۹۰۰۰۰۰ تومان حکمم بود . البته با عیدی و پاداش . الان با توجه به مشکلاتی که پیش آمده و می گویند پول نداریم  گفتند حقوق شما را براساس اداره کار می دهیم .  چیزیکه پرداخت کردند برای ماه بهمن و اسفند یک میلیون و چهارصد بوده است . می خواستم بگویم با توجه به اینکه کارگاه بیش از ۵۰ تفر نیرو دارد و اجرای طرح طبقه بندی لازم است ؟ اگر آره حقوق من چقدر است ؟

 تاریخ شروع بکارم ۳ آذر ۹۷ می باشد . لیسانس مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی هستم و اینکه مدیر یک مرکز بهداشتی درمانی ام  لازم به ذکر است که حقوق قبلی ما براساس یک دستورالعمل بوده که خودشون یک جدول پیوست کرده بودند و بالایش نوشته بودند حقوق براساس اداره کار .  تا الان فکر می کردم منظورش طرح طبقه بندی که به ما جذب و سایر و .. پرداخت می کردند . الان که مطالعه کردم تازه فهمیدم طرح طبقه بندی جذب و این چیزا شامل نمی شود و در آخر اینکه چه فرقی الان بین حداقل بگیران و ما هست ؟! ممنون ؟

1.     باید طرح طبقه بندی مشاعل را اجرا کنند چون هم بیش از 50 نفر پرسنل دارند هم با وزارت بهداشت قرارداد امضاء کرده اند . حقوق تان بستگی به ردیف استخدامی تان دارد و امتیاز و گروه تان . البته مطمئنا از حداقل حقوق باید بیشتر باشد.

2.     فرق خاصی بین شما و حداقل بگیران ظاهرا نیست ! بهتر است دست جمعی به اداره کار شکایت کنید البته مخاطرات خود را نیز دارد.

جدیدتر قدیمی تر