کمیسیون پزشکی قانونی برای دریافت دیه

 مصطفی : سلام خسته نباشید ! من امروز به دادگاه تجدید نظر رفتم برای گرفتن نامه برای کمیسیون مغز و اعصاب پزشکی قانونی که منشی دادگاه تجدید نظر گفت ما نامه به شما برای شرکت در کمیسیون نمی دهیم چون شما در درخواست قبلی خود مشکل تنفسی وریوی را گفتید و ما نامه برای رسیدگی به مشکل تنفسی داده ایم و دیگر نامه برای تشنج به شما نمی دهیم .

من هم گفتم این عارضه تازه برای من اتفاق افتاده و در آن موقع که درخواست کمیسیون داخلی را داده بودم تشنج نکرده بودم و سه روز پیش تشنج کرد ه ام و دکتر معالج مغز و اعصاب این عارضه را تایید کرده و داروی تشنج برای من تجویز کرده است .حتی با توجه به مطالعه وب سایت شما و تحقیقات خودم برایشان گفتم که از زمان وقوع حادثه به مدت 2 سال حق اعتراض و معرفی به پزشکی قانونی را دارم ولی به هر حال موافقت نکردند وگفتند فقط برای مشکل ریوی شما را فرستاده ایم و گفتند شما می توانید از طریق شکایت حقوقی این عارضه را پیگیری کنید.

1.      چون این پرونده شما کیفری است و باید به اتمام برسد. آیا این گفته آنها درست است یا نه و من باید چکار کنم . به نظر شما در کمیسیون داخلی با ارائه نوار مغز و گواهی پزشک معالج می توانم به حقم برسم.  لطفا راهنمای خوب و کامل کنید ممنون ؟

2.       آیادرکمیسیون داخلی رای صادر شود و من را ارجاع دهند به کمیسیون مغز و اعصا ب دو گواهی جداگانه صادر می شود و یا 1گواهی برای دادگاه ارسال می شود و هر دو بیماری را در آن ذکر می کنند یا به اصطلاح دیگر گواهی پزشکی قانونی به صورت جدا جدا و با تاریخ متفاوت به دادگاه تجدید نظر ارسال می شود یا هر دو بیماری رسیدگی می شود و در یک گواهی و به یک تاریخ ارسال می شود. ببخشید سوالم طولانی شد...ممنون بابت وقتی که میگذارید ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :

1.     بهتر است در کمیسیون داخلی موضوع را اعلام کنید تا آنها شما را به کمیسیون مغز و اعصاب ارجاع دهند .

2.     اگر به هر دو کمیسیون بروید یک نظریه نهایی صادر می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر