شکایت تاخیر در تادیه

 محمود با سلام و وقت بخیر خدمت شما ! عید شما مبارک ! بنده ماه خرداد سال ۹۷ تصادف کردم و طبق نظر پلیس راهور مقصر شدم . زیاندیده در شورای حل اختلاف بابت افت قیمت شکایت کرد . بعد از گذشت چند مرحله اعتراض به نظریه کارشناس آخرین کارشناسان مبلغ ۱۲.۵ میلیون تومان افت قیمت  محاسبه کرده و پرونده برای رای به دست قاضی رسیده است . در تاریخ اسفند ۹۶  که رای به من ابلاغ شده قاضی مبلغ ۱۳ میلیون افت زده به اضافه هزینه دادرسی و کارشناسی  و از تاریخ دادخواست  زیاندیده که تاریخ ۹۷/۰۴/۱۲  خسارت تاخیر و تادیه تا وقت اجرا که تقریبا ۱۱ ماه می شود !!

حالا سوال بنده این است آیا تاخیر تادیه برای  افت قیمت ماشین درست است  ؟ بنده که محکوم به پرداخت نشده بودم که تاخیر در پرداخت داشته باشم  !!  و رای تازه ابلاغ شده و ۲۰ روز مهلت اعتراض دارم  چرا باید خسارت تاخیر و تادیه بدهم  . ممنون از راهنمایی شما ؟

خسارت تاخیر در تادیه زمانی کاربرد دارد که فرد تعهد خود را در زمان مقرر انجام ندهد . به نظر من در چنین مواردی تعهد برای شما از زمان قطعی شدن رای ایجاد می گردد و نه از زمان تصادف . این رای اشتباه است ولی اگر بخواهید اعتراض بزنید و این اعتراض پذیرفته نشود ممکن است هزینه دادرسی مجدد بر عهده تان بیفتد .محمود با سلام و وقت بخیر خدمت شما ! عید شما مبارک ! بنده ماه خرداد سال ۹۷ تصادف کردم و طبق نظر پلیس راهور مقصر شدم . زیاندیده در شورای حل اختلاف بابت افت قیمت شکایت کرد . بعد از گذشت چند مرحله اعتراض به نظریه کارشناس آخرین کارشناسان مبلغ ۱۲.۵ میلیون تومان افت قیمت  محاسبه کرده و پرونده برای رای به دست قاضی رسیده است . در تاریخ اسفند ۹۶  که رای به من ابلاغ شده قاضی مبلغ ۱۳ میلیون افت زده به اضافه هزینه دادرسی و کارشناسی  و از تاریخ دادخواست  زیاندیده که تاریخ ۹۷/۰۴/۱۲  خسارت تاخیر و تادیه تا وقت اجرا که تقریبا ۱۱ ماه می شود !!

حالا سوال بنده این است آیا تاخیر تادیه برای  افت قیمت ماشین درست است  ؟ بنده که محکوم به پرداخت نشده بودم که تاخیر در پرداخت داشته باشم  !!  و رای تازه ابلاغ شده و ۲۰ روز مهلت اعتراض دارم  چرا باید خسارت تاخیر و تادیه بدهم  . ممنون از راهنمایی شما ؟

خسارت تاخیر در تادیه زمانی کاربرد دارد که فرد تعهد خود را در زمان مقرر انجام ندهد . به نظر من در چنین مواردی تعهد برای شما از زمان قطعی شدن رای ایجاد می گردد و نه از زمان تصادف . این رای اشتباه است ولی اگر بخواهید اعتراض بزنید و این اعتراض پذیرفته نشود ممکن است هزینه دادرسی مجدد بر عهده تان بیفتد .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر