شکایت از مدیرعامل و هیات مدیره

 الهام سادات مظلومی : با سلام ! من به مدت ۲ سال در یک شرکت بدون قرارداد کاری مشغول به کار بودم . من در ابتدا برندی در اختیار داشتم که طبق مذاکره با شرکت مقرر گردید من برند خود را بعنوان سرمایه وارد شرکت کنم و در قبال آن علاوه بر حقوق ماهانه ۱۵ درصد از سهام شرکت هم دریافت نمایم و من نمایندگی را به نام شرکت تغییر دهم. متاسفانه با توجه به آشنایی قبلی با یکی از اعضا هیات مدیره اعتماد نمودم و این نمایندگی را تغییر دادم ولی از تغییر سهام خبری نشد. و درنهایت بعد از ثبت نمایندگی و چیدن شبکه فروش و استارت کار توسط اینجانب ایشان از من خواستند که شرکت را ترک کنم.

 آیا می توانم از طریق اداره کار به حق و حقوق خود برسم ؟ لازم بذکر است که کلیه مکاتبات اولیه اینجانب با شرکت خارجی و تاریخ آنها که نشان می دهد من اصلا در شرکت ایرانی حضور نداشتم و متعلق به قبل از تاریخ پیوستن من به شرکت ایرانی می باشد نیز موجود می باشد . همچنین شاهد هم دارم که این برند متعلق به من بوده و من به ایشان واگذار کردم . باتشکر ؟

از طریق اداره کار نمی توانید در این زمینه شکایت کنید . وظیفه هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار رسیدگی به شکایات بر طبق قانون کار است و این موضوع ربطی به قانون کار ندارد . شما باید از طریق دادگاه عمومی شکایت کنید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر