به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازنشستگی براساس ماده 10 قانون نوسازی صنایع

 فرهاد حسینی : سلام  ! من ٤٠ سال سن دارم و ٢٠سال سابقه بيمه دارم . از اين ٢٠ سال ٦سال آن سخت و زيان آوره يعني اگه ٣ سال سخت و زيان آور اضافه بشود مي شود ٢٣سال سابقه . مي خواهم ازتون سوال كنم مي توانم با ماده ١٠نوسازي صنايع بازنشسته بشوم ؟ اگر لازم باشد وكيل هم مي توانيد معرفي كنيد؟ ممنون مي شوم راهنمايي كنيد ؟ برای ماده 10 باید 25 سال سابقه داشته باشید و مابه التفاوت 5 سال حق بیمه و 5 سال مستمری دریافتی توسط خودتان یا کارفرما باید به حساب تامین اجتماعی پرداخت شود . بنابراین اول باید تائیدیه محل کارتان را بگیرید . هزینه مربوطه آن هم بسیار زیاد می شود . وکیلی در این زمینه نمی شناسم .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401