به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازنشستگی با سابقه 20 سال

 مهندس پدرام : با سلام ! من قبل از خدمت ۴۵ماه سابقه بیمه دارم که با ۳۷روز کسر کار حدود ۴۴ ماه می شود و نمی دانم که سختی کار حساب می شود یانه ؟ چون آن شرکت هم تعطیل شده است و ۲۰ماه خدمتم هم توسط خود بیمه تامین اجتماعی واریز شده است و بعد از آن ۱۳ ماه مغازه داشتم و بیمه واریز نکردم و ۱۴سال هم در کارفعلی مشغولم که به احتمال زیاد سختی کار حساب می شود و در مجموع ۷۰۰۰ روز سابقه بیمه دارم . آیا برای بازنشستگی ۲۰ ساله می توانم اقدام کنم ؟ اگر نه بهترین و کوتاهترین راه ممکن برای بازنشستگی من چیست ؟ با تشکر فراوان ؟ اگر تمام سابقه تان به غیر از سربازی سخت و زیان آور باشد می توانید بازنشسته شوید ولی بعید است چون 45 ماه اول سخت و زیان آور نیست بنابراین بعید است بدون شرط سنی و با 20 سال سابقه بازنشسته شوید . شما اول باید تکلیف سختی کارتان را مشخص کنید که چقدر سختی کار دارید و بعد منتظر باشید تا 50 سالتان شود . به ازاء هر سال سختی و زیان آور باید 1 سال و نیم محاسبه کنید ولی شرط سنی را باید داشته باشید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401