به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حقوق سرایدار طبق قانون کار

 حمید : با سلام و خسته نباشید حدود 8 سال است که سرایداری در ساختمان ما زندگی می کند و بیشتر اوقات در ساختمان نیست و بیرون ساختمان پیک موتوری و رستوران کار می کند . همسر ایشان نیز بیرون از ساختمان کار می کنند . 4 سال است برای بیمه کردن این آقا تلاش می کنیم که ایشان می گویند حق بیمه را به حقوق اضافه کنید بیمه نمی خواهم . حالا ایشان را به خاطر انجام ندادن وظایف نمی خواهیم که بارها ساختمان و هیئت مدیره را تهدید به شکایت کرده اند و با بی ادبی با مالکین صحبت می کنند با این وضعیت ما از ایشان یک برگ برگه تسویه کامل حقوق و مزایای قانونی تا روز آخر قرارداد گرفته ایم حالا باید برای بیرون کردن سرایدار چه اقدامی بکنیم ؟ ایشان اگر مدرک کارکرد داشته باشند که احتمالا دارند می توانند شکایت کنند و بابت بیمه و دیگر مزایای ثابت پیگیر باشند . باید حداقل حقوق و مزایای ثابتش را بدهید ولی حق بیمه اش را به خود وی ندهید چون در هر صورت اگر شکایت کند اداره کار و تامین اجتماعی شما را می شناسد و می توانند مجددا حق بیمه را از شما بگیرند.اگر برگ تسویه گرفته باشد ولی مدارکی مبنی بر پرداخت حقوق و مزایا نداشته باشید اداره کار به نفع تان رای نمی دهد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401