به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست بازپس گیری سفته

 ستاره : با سلام و عرض ادب ممنون از سایت خوبتان ! من در یک موسسه پروژه های دانشجویی (نگارش پروپوزال و پایان نامه ) مشغول به کار می باشم . به مدت دو سال و دو ماه . کارفرما روز اول به من گفتند که شما را بعد از سه ماه بیمه می کنیم . اما تا الان این کار را انجام نداده اند.حقوق هم طبق وزارت کار نمی دهند و در واقع یک حقوق ثابت +پورسانت 5 درصد از هر قرارداد حقوق ما می شود. اگر بخواهم پیگیری کنم باید چه کارهایی انجام دهمروز اول هم یک سفته 10 میلیونی از من گرفتند .لطفا من را راهنمایی کنید ؟ اگر منظورتان گرفتن حداق حقوق و بیمه است باید با مدارک به اداره کار شکایت کنید . مدارکی مانند پروژه هایی که انجام داده اید ، پور سانت هایی که گرفته اید و حقوقی که دریافت کرده اید . شما باید ثابت کنید که در  محیط کار حضور داشته اید . ضمنا بابت سفته از طریق درگاه الکترونیک قضایی درخواست بازگشت سفته تان را بدهید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401