به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

عدم پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 رضا : باسلام اینجانب از سال 1372 در یک شرکت مشغول به کار هستم . پس از گرفتن سوابق بیمه متوجه شدم درسالهای مختلف دربعضی از ماهها جای حق بیمه خالی است در صورتی که من در شرکت کار می کردم و قراردادهم دارم مثلا سال 74 ماههای شهریور و مهر سال 75 دی و بهمن و اسفند و غیره ! در حال حاضر 9ماه کسری بیمه دارم ؟ باید ممئن شوید از شرکت تان است . چنین اشتباهاتی در سوابق پیش می آید و معمولا با پیگیری از تامین اجتماعی قابل حل است . اول از شرکت پیگیری کنید که حق بیمه تان را در آن ماهها ریخته است یا نه و سپس با داشتن مدرک به شعبه آخر بیمه پردازی تان مراجعه کنید و درخواست بررسی مجدد ماه های فوق را داشته باشید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401