به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه آسیب نسج

 فرزانه داوری : با سلام و خسته نباشید ! در 27 اسفند سال 97 شوهرم تصادف کرد.  کارشناسی که قبلا درپزشکی قانونی بود تورم و آسیب به بافت نرم مچ پا را گزارش داد . الان بعد از سه ماه بعد از رفتن ام آر ای و چندین مراجعه به پزشکی قانونی کارشناس عوض شد و تنها 1درصد بیمه را گزارش کرده و ظاهرا دو درصد می‌شود. دیه چقدر می شود و آیا می توان به حکم پزشکی قانونی شکایت کرد ؟ 2 درصد می شود معادل 5 میلیون و 400 هزار تومان . به نظر من بهتر است بابت هزینه های درمانی و بیکارش شدن ایشان شکایتی دیگر به دادگاه عمومی و یا کیفری بکنید و زیاد پیگیری دیه بیشتر نباشید . اینگونه بیشتر به نفع تان است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401