به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مدت زمان شکایت به اداره کار

 علیرضا حیدری : سلام !ببخشید من حدود ده سال برای یک آقایی فروشندگی کردم . دو شیفت حتی بعضی شب ها تا ۲شب می موندم . اما ایشون بیمه ام نکرد . الانم چون ازدواج کردم و حق و حقوقم کم بود اومدم بیرون و حتی قرار بود عیدی سالیانه ام را بدهد که مبلغی ناچیزی بهم داد . اگر ازش شکایت کنم جوابی می گیرم و چقدر تقریبا طول می کشد ؟ خواهشا جواب بدهید خیلی گرفتارم ؟ بین 3 ماه تا 6 ماه طول می کشد اگر ایشان نخواهد بدهد و کارشکنی کند . باید مدارک مکتوب کارکرد داشته باشید . اگر مدرک داشته باشید مثلا پرینت حساب می توانید به نتیجه برسید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401