به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دستمزد وکیل دیه

 حمید : با سلام ! ببخشيد من سال ٩٧ حادثه ناشي از كار برایم اتفاق افتاد . اداره كار با تمام مدارك من را كارگر تلقي نكرد و من هم وكيل گرفتم . گفت دفاع مي كنم ، زماني كه رفتيم دادسرا گفت اگر اعتراض داري برو اداره كار ما اينو مي فرسيم برای كارشناس رسمي دادگستري . پرونده رفت آنجا و تا مرحله حكم قطعي پيش رفت . تمام دوندگي ها با خودم وكيل سه بار حاضر شده تو جريان كار الان من با ايشان خبر نداشتم و توافق ١٢ درصدي كردم برای ديه و الان ديه من ١٧٠ ميليون شده است . وكيلم هيچ دفاعي نكرده فقط سه بار همراه من آمد.  من مي توانم به دستمزد اعتراض كنم؟ با پولي كه قبلا دادمش ٢٠ ميليون مي شود ؟ دستمزد ایشان بستگی به قراردادی دارد که با ایشان بسته اید . اگر قراردادی نداشته باشید دستمزد براساس نرخ کانون وکلا مشخص می شود و باید به کانون وکلا شکایت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401