به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

غرامت حادثه ناشی از کار

الناز احمدی :  پدر من كلا ١٥سال سابقه بيمه دارد ، در اين پروژه اي كه دچار سانحه شد بيمه نبود و روز دوم كاري دچار سانحه شد و ما شكايت كرديم و راي اداره كار را گرفتيم مبني بر وصول آن ٢روز حق بيمه از كارفرما . از ٢سال قبلش هم بيمه نبوده است . اما كارشناس اداره كار با اقرار كارفرما راي به حقوق روزانه ٧٠هزار تومان زده است . الان بر چه مبنايي غرامت را پرداخت مي كنند ؟ 2 سال آخر بیمه پردازی را ملاک قرار می دهند که احتمالا مربطو به سه و چهار سال قبل می شود . فرض کنید روزانه به صورت میانگین براساس دستمزد 30 هزار تومان حق بیمه پرداخت می شده است . با 30 هزار تومان و 15 سال سابقه در صورت ازکارافتادگی جزئی با 20 درصد ماهی حدود 90 هزار تومان مستمری پرداخت می شود که 36 برابر آن می شود غرامت یعنی حدود 3 میلیون و 300 هزار تومان .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401