به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما طبق قانون کار

نگین رضوی : من حدود ۶ ماه برای کارفرمایم کار کردم . به من گفت قرار داد نمی بندم تا نتوانی بری شکایت کنی و‌ گفت موقت تا ۳ماه استخدامی اما ۶ ماه تمام وقت با حداقل حقوق کار کردم . مامور بیمه هم آمد شرکت و به مامور گفت من را تازه استخدام کرده و از ماه بعد بیمه ام می کند . الانم چون پول نداشت حقوق بده من را محترمانه اخراج کرده است . اگر شکایت کنم می توانم حقم را بگیرم  . اصلا حقی به من می دهند ؟ اگر مدرک مکتوب داشته باشید مطمئنا به شما حق می دهند . اگر حقوق به حسابتان ریخته شده است خودش مدرک حساب می شود . اگر بازرس نام شما را در لیست ثبت کرده است خودش مدرک حساب می شود و باید به همکاران هیات تشخیص بگوئید . به نظر من به هیات تشخیص اداره کار شکایت کرده و درخواست حقوق و مزایا و بیمه و ... را بکنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401