به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

سن بازنشستگی پرستاران

 آناهید  : سلام از توضیحات قبلی شما سپاسگزارم فرمودید پرستارانی که بیمه تامین اجتماعی هستند می توانند با شکایت به دیوان با بیست سال بازنشسته شوند . من شنیدم این مساله فقط برای پرستاران بخش خصوصی می باشد که شامل قانون کار می باشند و پرستاران بخش دولتی که بیمه تامین اجتماعی دارند چون بیمه آنها کارمندی است از این قانون نمی توانند استفاده کنند و در صورت رای دیوان هم این مساله منوط به موافقت مقام مافوق دستگاه می باشد . ایا این اطلاعات درست است و اگر درست می باشد آیا راه حل دیگری وجود دارد از لطف شما سپاسگزارم ؟ رای دیوان در هر صورت قابل اجرا است . فرقی نمی کند مجری رای صرفا سازمان تامین اجتماعی باشد یا بالاترین مقام مسئول در ارگان دولتی تان . شما می توانید به صورت انفرادی اقدام کنید و لزومی به تائید مقام مافوق نیست و شعبه تامین اجتماعی موظف است با 20 سال شما را بازنشسته کند . اگر مقام مسئول بیمارستان دولتی تان (که احتمالا در سمت مدیرکل باشد) با این خواسته همراهی نکند شما باید بر علیه ایشان در دیوان عدالت اداری اقامه دعوا کنید . البته چون خودم در محیط درمان کار کرده ام این موضوع و مشکلات خاص آن را می دانم  ولی تنها راه همین است.رای دیوان منوط به موافقت مقام مسئول نیست و بعد از قطعی شدن لازم الاجرا است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401