به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درامد نمایندگی شرکت بیمه

 محمد  : با سلام خدمت استاد گرامي ! من مي خواهم نمايندگي بيمه عمر كوثر يا پاسارگاد را بگيرم چون خودم در اداره آموزش و پرورش هستم مي خواهم از همكاران ثبت نام كنم و ماه به ماه از حقوقشون كم بشود و به شركت بيمه واريز بشود . بنظرتون چطور ايده اي هست؟ درآمد بيمه هاي عمر براي نمايندگي ها چطوري حساب مي شود ؟ چقدري هست ؟ نظرت به صورت كلي چيست ؟

1.     معمولا اداراتی مثل آمورش و پرورش خودشان به صورت گروهی اقدام به بستن قرارداد با بیمه عمر می کنند و از حقوق شان کسر می کنند . اگر شما بخواهید این کار را انجام دهید باید با اداره آموزش و پرورش منطقه هماهنگی انجام دهید .

2.     بیمه عمر پرسودترین بیمه ممکن برای نمایندگی های بیمه است ولی فروش این نوع بیمه نامه نیز سخت ترین نوع فروش بیمه نامه است و من به شما توصیه می کنم حتما از بازاریابی برای یک نمایندگی بیمه شروع کنید تا با کسب تجربه بعدا بتوانید نماینده خوبی بشوید .

3.     درآمد نمایندگی در سال های اول به نسبت هزینه ها ناچیز است . روش پرداخت کارمزد در بیمه های مختلف متفاوت است اما به نظر من اصلا از نمایندگی بیمه شروع نکنید و بهتر با یک نمایندگی فروش خوب و با ترجبه همکاری نمایید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401