به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت صرع

 پیمان صادق زاده : بنده استنت قلبی و سکته و اینکه معافیت پزشکی بیماری صرع و اینکه کمرم مشکل دارد و داروی قلبی پلاویکس و چربی بازار مصرف می کنم و شغلم راننده است .

 در شرکت که ماموریت می روم ولی مدتی است مشکل خوردم و شرکت هم می خواهد رد همکاری کند ؟!  آیا من می توانم درخواست ازکارافتادگی کنم و سابقه بیمه من حدود ۱۵سال و خورده ای است و سنم ۴۵ سال و اینکه استرس شدید و به طوری که زبانم می گیرد ؟ می توانید به شعبه بیمه تان درخواست ازکارافتادگی دهید و تصمیم گیری در این مورد با کمیسیون قلب و عروق کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی است . احتمال ازکارافتاده شدن تان 50 50 است و به وضعیت فعلی قلب تان مرتبط است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401