به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

ازکارافتادگی به علت کاهش شنوایی

 محمد آذین : سلام ! بنده در یک تولیدی حدود  ۹ ماه کار می کردم . ماه قبل یک حادثه رخ داد و دستم از مچ آسیب دید و نمی توانستم کارهای سنگین انجام بدهم و با کارفرما بحثمون شد و اخراج شدم . و حالا حدود یک ماه هست که هنوز دستم درست نشده و بیکارهم هستم و ایشان بیمه هم نکردند که من الان استفاده کنم .

وضمنا اینکه بنده افت شنوایی هر دو گوش پیدا کردم که دکتر گفت از سروصدای زیاد است که اینم مال همان تولیدی است . چون دستگاههای آسیابی داشتند که صدای بلندی داشت و بنده هم با اون دستگاه کارمی کردم و غیر ازاینجا بنده هیچ جایی کارنکردم  . ۲۲سالمه و کسی هم بهم راهنمایی نکرده بود که از گوشگیر استفاده کنم . الان موندم چگونه شکایت کنم ؟ آیا به حق وحقوقم می رسم یا بیخیال شوم ؟هزینه ای بهم تعلق می گیرد ؟

بهتر است ابتدا بابت حق بیمه تان به اداره کار شکایت کنید . با مدارکی که دارید مانند گواهی پرداخت حقوق به بانک . سپس بعد از درست شدن کار بیمه تان بابت دریافت غرامت نقص عضو به تامین اجتماعی درخواست دهید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401