به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

کمک هزینه ایام بیماری

 امیرحسین من سه ماه استراحت پزشکی دارم . متاهلم و 2تا بچه دارم . برایم حین کار حادثه پیش آمد . 8 سالم سابقه دارم . اسفند و فروردین و اردیبهشت قراره حقوق بهم بدهند . می شود بی زحمت بگوئید ماهی چقدر حقوق بهم می دهند . برایم حساب کنید  ؟ ممنون ! اگر ¾ می دهند یعنی چند  ؟ بی زحمت هرسه ماه را جدا جدا برایم حساب کنید . تشکر !اداره کار حقوق می گیرم ؟ حقوق مبنای کسر حق بیمه را محاسبه می کنند یعنی حقوقی که می رفتید و از آن حق بیمه کسر می شده است . ¾ آن را ماهیانه به شما می دهند . میانگین حقوق آذر ، دی و بهمن را در نظر می گیرند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401