به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازپس گیری سفته از کارفرمای دولتی

 امین با سلام ! در یکی از استخدامی های پتروشیمی 150 میلیون سفته بابت استخدامی پرداخت کردمشرکت وجه الضمان رو قبول نکرد . به ناچار در وجه شرکت سفته دادمقرارداد کار هم زیر نظر تامین اجتماعی است و سال به سال تمدید می کنند (مدت موقت) . سوال من این است زمانی که بخواهم از این شرکت بیرون بیایم آیا شرکت می تواند سفته را اجرا بگذارد یا خیر؟ معمولا نه ! اجرای سفته بستگی به این دارد که برای چه منظوری گرفته شده باشد . اگر در قرارداد مشخص نباشد حسن انجام کار در نظر گرفته می شود و در صورت اجرا قاضی بررسی می کند آیا ضرر و زیان به کارفرما رسیده است یا نه ! توصیه می کنم در هنگام تسویه سفته تان را بگیرید و گرنه از طریق درگاه الکترونیک قضایی درخواست بازپس گیری سفته تان را بدهید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401