به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

ارش توسط چه کسی تعیین می شود ؟

 پریسا  : سلام ممنون که جواب دادید ! سوال دیگر  بنظر شما کم نزدند برایم . امکانش هست قاضی بیشتر درصد بزند . مگه ارش و دیه جدا نیست  ؟ مگر  نباید دیه شکستگی هم بدهند ؟  پس چجوری حساب کردند که شده ۱۵ درصد ! یعنی این حکم قطعی هست ! دیگر نصف دیه را هم باید طرف خودش بدهد  . بیمه همه اش  را قبول نکرده است . ۲ سال بهش مهلت دادند . نوبت بعدی دادگاه من ۱ ماه دیگرست  ؟

1.     مورد شما را یادم نمی آید . ولی خود من دیه و ارش را با هم جمع می کنم . دیه با اعلام پزشکی قانونی توسط قاضی مشخص می شود و ارش توسط پزشکی قانونی مشخص می شود . دیه شکستگی هم دیه مقدر است و باید پرداخت گردد.

2.     بیمه باید دیه را کامل بدهد و این ربطی به حادثه دیده ندارد مگر اینکه مقصر مشکلی داشته باشد که در این صورت باید خودش در طی 2 سال پرداخت نماید.

3.     حکم ، بعد از عدم اعتراض به رای دادگاه بدوی قطعی مشود و اگر اعتراضی از طرفین شود حکم قطعی توسط دادگاه تجدید نظر اعلام می شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401