به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

افزایش حق بیمه برای دریافت مستمری بیشتر

 سحر احمدی : پدر من چند سالی سابقه بیمه داشتند . چندین سال بیکار شدند و بیمه نداشتندبعد از مدتی اقدام به بیمه اختیاری کردند و نزدیک به 8 سال اختیاری رد کردند تا اینکه در سن 58 سالگی و با 25 سال سابقه موفق شدند در یک شرکت پیمانکاری استخدام بشن و دو سال از این شرکت با حقوق 3 میلیون در سال اول و 3800 در سال دوم( مطابق ضرایب اعلامی افزایش حقوق) بیمه رد شد و پدرم به سن 60 سال که رسیدند درخواست بازنشستگی دادند با 27 سال سابقه. الان حقوق پدر من بر اساس 2 سال آخر محاسبه میشه یا 5 سال آخر ؟پدر من قبل از این 2 سال بیمه شان اختیاری بود با مبلغ پایه ؟  بعید است براساس 2 سال آخر محاسبه شود چون افزایش بیش از حدی داشته است . ضمنا شرکت های پیمانکاری بازرسی ندارد و معمولا همکاران شعب بیمه ای با دیده شک به لیست حق بیمه نگاه می کنند و احتمال زیادی وجود دارد که لیست را رد کنند حتی اگر 2 سال گذشت باشد . البته براساس 5 سال هم دیگر محاسبه نمی شود .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401