به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه دیسک کمر

 ابراهیم عباسی : سلام من در شرکتی کار می کردم که تولیدی شیرالات بود . من در قسمت شستشوی لنجا بودم . کارمان به قدری سخت بود که یک نفر قبل من دیسک گردن و کمرش زد بیرون و من بعداز دو سال سه تا از مهره های کمرم ساییدگی و لقی و سه تا دیسک هایم بیرون زد که رفتم دکتر کمرم را جراحی کرد و مهره هامو پیچ و پلاک کرد.

 الانم استعلاجیم  ! آیا بنظر شما می توانم شکایت کنم و دیه بگیرم  . به خود مدیر شرکت گفتم شما این بلا را سرم آوردید . جوابشون بمن این بود که می خواستی سنگین بلند نکنی . قبلا چند باری بخاطر ناتوانی در کارم می خواستند اخراجم کنند . فشار کارمان بحدی بالا بود که روزی ۵۰۰ تا پالت ۲۰ تا۳۰ کیلو می شستیم . آیا با شکایت چیزی نصیبم می شود یا وقتم را تلف می کنم ؟

احتمال به نتیجه رسید تان زیاد نیست . اگر شرکت بیمه مسئولیت داشته باشد باز هم ممکن است در کلوزهایش چنین چیزی داشته باشد وگرنه باید بازرس اداره کار یا کارشناس رسمی دادگستری تائید کند که شرایط کاری تان ایمنی و استاندارد لازم را نداشته است و پزشکی قانونی هم دیه را تعیین کند . باید از طریق بازرسی اداره کار پیگیری کنید و از طریق کلانتری هم شکایت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401