به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما طبق قانون کار

 نظری کلاته : سلام ! من حدود ۳ سال در یکی از محل های آموزشی قرارگاه خاتم الانبیا گزینش شدم به عنوان مربی و از اول هم قول شرایط قانون کار و بیمه را دادند . همه مراحل گزینش را گذراندم . نه قرارداد امضا کردم نه چیز دیگر .فقط درمحل گزینش امضا شده است . بعد از ۳ سال تمام هنوز من را بیمه نکردند . و اصلا طبق قانون کاربا من حساب نمی شود . فقط تنها مدرکی که دارم اینه که از تهران با یک شماره هرماه برای من پول واریزمی شود ؟ اگر شرکت تان مشمول قانون کار است می توانید شکایت کنید چون پرینت حساب هم دارید . البته امیدوارم محلی که کار می کنید نظامی نباشد چون به نظرم نه می توان به اداره کار شکایت کرد و نه نتیجه ای دارد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401