به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بر علیه شرکت

علیرضا : با سلام  ! کارمند قراردادی شرکت خصوصی (سهامی خاص) بودم که قرارداد کتبی یک ساله با شرکت داشتم . پس از اخراج به اداره کار شکایت کردم و رای اداره کار تمامابه نفع من بود و کلیه حق و حقوق ام را در رای آوردند .

 بعداز قطعی شدن رای ، اجرائیه دادگستری گرفتم و اقدام کردم . اما در طی این مدتی که اداره کار و اجرای احکام دادگستری طول کشید کارفرما شرکت را تعطیل کرد و خودشم متواری شد و من به علت اینکه قراردادم با شرکت است نمی توانم بر علیه مدیران و سهامداران شرکت اقدامی بکنم و شرکت هم مالی ندارد که من به اجرای احکام معرفی کنملطفا" راهنمایی بفرمایید چطور می توانم به حقم برسم ؟

باید از طریق اموال و دارایی هاش شرکت اقدام کنید . اعضاء هیات مدیره و سهامداران صرفا متناسب با سهم الشرکه خود می توانند پاسخگو باشند و اگر شرکت دیگر مالی ندارد بنابراین نمی توانید بر علیه اعضاء هیات مدیره یا کارفرما اقدامی کنید . ظاهرا راه خاصی وجود ندارد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401