به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت حق بیمه

 جواد عشقی : با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما !  من نزديك به ١٠سال هست جایي مشغول به كار هستم كه هنوز بعد از ده سال بيمه نشده ام . من ٣سال كار كردم ، بعد از يک وقفه ١سال و نيمه آمدم بيرون جاي ديگر كار كردم و بيمه شدم . بعد دوباره برگشتم همونجا كه الان نزديك ٥ سال دارم كار مي كنم كه هنوز بيمه نيستم .

 الان هم در محل كار حادثه اي برایم رخ داده و شيشه روي پایم افتاده و ٤ تاندون انگشت پا و شريان اصلي پایم پاره شده كه منجر به  عمل جراحي شد . الان مي خواستم بدانم با وجود اون يك سال و نيم كه جاي ديگر كار كردم و بيمه بودم ، بيمه بهم تعلق مي گيرد ؟ مي توانم بيمه قبل از آن سال را از ایشان طلب كنم يا خير ؟ تكليف پایم چي مي شود ؟ ديه بهم تعلق مي گيرد چقدر ؟  

1.     بابت دیه می توایند شکایت کنید و ربطی به بیمه تامین اجتماعی ندارد .

2.     بابت ماه هایی که بیمه نبودید می توانید شکایت کنید . البته باید مدرک مکتوب داشته باشید و چون زمان ها دور است اثبات آن بسیار سخت است و ممکن است اداره کار به سال های قدیم ورود نکند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401