به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

استرداد حق بیمه تامین اجتماعی

 بهار : بنده چندین سال در شرکتی کار کردم که بیمه نمی کردند و خودم اختیاری رد کردم . الان که قطع همکاری کردم درخواست حق بیمه پرداخت شده خودم را کردم . وکیلی بهم گفت اگر شکایت کنی حق بیمه به تو پرداخت می شود و معادل هم به بیمه جریمه باید پرداخت کنند ولی کارفرما می گوید از من میگیرند ولی به شما پرداخت نمی شود . می خواستم بدانم قانون در این مورد چطور هست؟ آیا حق بیمه ای که پرداخت کردم به من پرداخت می شود یا فقط ایشون جریمه به بیمه باید پرداخت کنه ؟ ایشان باید حق بیمه را با جریمه به بیمه پرداخت کند . به شما هم چیزی داده نمی شود . وکیل تان هم اشتباه فرموده اند . کارفرماتان درست گفته است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401