به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حکم توقیف اموال کارفرما

 هادی : با سلام ! بنده رای قطعی و لازم الاجرای هیات حل اختلاف اداره کار جهت پرداخت مطالبات و همچنین حق بیمه از طرف کارفرما را دارم . لذا مطالبات بنده برای سالهای 93 و 94 و 95 هست . با توجه به کم شدن ارزش پول آیا می توانم در خواست تادیه و خسارت کنم ؟ چون رای را در شعبه حقوقی به اجرا گذاشتم آیا می توانم آن مبلغ را دریافت کنم و سپس ادعای تاخیر و تادیه کنم ؟ و سوال دیگر اینکه الان دوماه از صدور رای گذشته است ، آیا می توانم کارفرمارا که شرکت می باشد و دارای شخصیت حقوقی حساب هیات مدیره رو توقیف کنم و یا شکایت کیفری برای مجبور کردنش به پرداخت مطالبات انجام بدهم ؟ با تشکر ؟

1.     باید بعد از گرفتن رای از اداره کار و اجرای آن و دریافت مطالبات ، بابت خسارت تاخیر در تادیه مجددا شکایت حقوقی در دادگاه عمومی کنید .

2.     باید از قاضی اجرای احکام برای دریافت مطالباتتان حکم توقیف اموال بگیرید . این بهترین روش است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401